Këngëtarja e famshme i ekspozon të gjitha para kamerave

  • 03 maj 2019 - 12:42
Këngëtarja e famshme i ekspozon të gjitha para kamerave

Cardi B sfiloi mbrëmjen e së mërkurës në tapetin e kuq të  Billboard Music Awards 2019 në Las Vegas.

Dhe këngëtarja i zbuloi të gjitha ndërsa pozoi para kamerave me bashkëshortin Offset. 

Reperja zbuloi asetet e saj e veshur me një fund të verdhë.

(Kosova Sot Online)