Luana zbulon se me kë e ka duetin, qenka me një mashkull

  • 03 maj 2019 - 21:12
Luana zbulon se me kë e ka duetin, qenka me një mashkull

Që nga dje i la në pritje ndjekësit e saj.

Luana Vjollca tregoi se po vjen me një projekt të ri muzikor, që është duet, por, nuk tregoi se me kë e ka.

Pak më herët, ajo tregoi se kënga është në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin-Danin.

Kënga quhet “Sonte” dhe publikohet nesër në ora 17:00.

Image

(Kosova Sot Online)