“A do jepje jetën për dikë?”, Ronela Hajati e thotë troç: Mbase për…

  • 03 maj 2019 - 22:08
“A do jepje jetën për dikë?”, Ronela Hajati e thotë troç: Mbase për…

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj të shumtë në profilin e “Instagram”-it.

Ronela u ka lënë hapësirë fansave që ta pyesin në lidhje me gjërat që ata janë kuriozë. Pyetjet kanë qenë të ndryshme, por një fans do që të dijë se për kë do të jepte jetën këngëtarja.

“Mbase për fëmijët e mi, po për gjë tjetër jo”, i përgjigjet Hajati më pas një tjetër e ka pyetur “sa fëmijë ke qejf të kesh?”.

Këngëtarja ka treguar së dëshiron të ketë dy fëmijë. Kjo ndoshta sepse ajo është fëmijë i vetëm dhe e ka ndjerë mungesën e të pasurit një motër ose të një vëllai në familje.

Image

(Kosova Sot Online)