Beatrix si asnjëra, thjeshtë unike

  • 05 maj 2019 - 14:45
Beatrix si asnjëra, thjeshtë unike

Ajo këto ditë ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Beatrix Ramosaj ka ardh me foto tejet të nxehta të cilat sigurisht janë pëlqyer nga fansat e saj.

Edhe sot ajo ka mahnitur me dukjen, ku e veshur dhe e rregulluar thjeshtë ajo ka tregua se është femër unike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)