Adelina Tahiri ju lë pa tekst me këtë fotografi, shikoni dhe pastaj binduni...

  • 05 maj 2019 - 15:46
Adelina Tahiri ju lë pa tekst me këtë fotografi, shikoni dhe pastaj binduni...

Këngëtarja e shumë përfolur Adelina Tahiri, vazhdon të jetë e stërkomentuar në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe në plan të parë është pamja e saj, ku në pjesën e fytyrës duket paksa më ndryshe, a është kjo nga ndonjë produkt kozmetik, apo ka bërë ndonjë intervenim eventual, këtë më mirë vlerësoni ju.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot)