Estto ft. NRG Band publikojnë këngën 'Dashuri'

  • 05 maj 2019 - 17:39
Estto ft. NRG Band publikojnë këngën 'Dashuri'

Frontmeni i grupit "NRG Band", Besnik Qaka, kësaj radhe ka ardhur në duet me një këngëtar të ri, por që premton shumë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Essto dhe NRG Band, sapo kanë publikuar këngën më të re me titull "Dashuri", për ta ëmbëlsuar muajin Maj me ritëm.

Premierë:

(Kosova Sot)