Kjo është ilahija prekëse e Ramadan Krasniqit

  • 06 maj 2019 - 08:47
Kjo është ilahija prekëse e Ramadan Krasniqit

Ramadan Krasniqi- Dani sot ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mbanë titullin “Aromë” dhe i kushtohet muajit të shenjtë Ramazanit që nis nesër.

Këngëtari këtë këngë e sjellë në bashkëpunim me katër këngëtarë të tjerë, Granitin, Shefqetin, Gazmirin dhe Gencin.

(Kosova Sot Online)