Të gjithë sytë nga Jeniffer Lopez në ‘Met Gala 2019’

  • 07 maj 2019 - 09:27
Të gjithë sytë nga Jeniffer Lopez në ‘Met Gala 2019’

Diva e shoubizit ndërkombëtar Jennifer Lopez ishte njëra nga femrat më joshëse në eventin e djeshëm

Në mbrëmjen e djeshme të ‘Met Gala’ Jennifer ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Alex Rodriguez, dhe ky është viti i tretë rresht që çifti merr pjesë së bashku në këtë organizim.

Bejsbollisti Rodriguez është një nga sportistët më të suksesshëm amerikan por kur bie fjala tek moda është emri Jennifer ajo që bën diferencën.

Lopez në mbrëmjen e djeshme u dallua me veshjen e saj kristalike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fashion’s Biggest Night (@metgala2019_) on

(Kosova Sot Online)