Nga Medina e Arabisë, Gold Ag uron 'Muajin e bekuar të Ramazanit'

  • 07 maj 2019 - 16:34
Nga Medina e Arabisë, Gold Ag uron 'Muajin e bekuar të Ramazanit'

Për të gjithë besimtarët islamë muaji i shenjët i Ramazanit konsiderohet si muaji më i begatë i vitit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht në ditën e parë të Ramazanit, një prej rep artistëve më të dashur për publikun Arian Agushi, i njohur me emrin artistik Gold Ag ka vizituar Medinën në Arabinë Saudite, nga ku dhe ka uruar të gjithë besimtarë tmyslimanë: "Urime muaji i bekuar i Ramazanit, agjërim të lehët e të pranuar nga Zoti fuqiplotë", ka shkruar Gold Ag.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

(Kosova Sot)