Ende s'keni parë asgjë: Poni vjen me stil marramendës

  • 07 maj 2019 - 20:21
Ende s'keni parë asgjë: Poni vjen me stil marramendës

Këngëtarja e njohur shqiptare Poni, vazhdon të jetë shumë aktive në dasma dhe projekte muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa së fundmi ajo ka bërë një ndryshim të guximshëm, qoftë në stil por edhe lookun e saj, dhe vërtet po i shkon për shtati.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poni Official (@poni_officiel) on

(Kosova Sot)