Në familjen e Albatritit&Egzonës sot ka festë

  • 08 maj 2019 - 19:29
Në familjen e Albatritit&Egzonës sot ka festë

Ata janë një prej çifteve më të lakuara në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për çiftin e njohur Albatrit dhe Egzona Muqiqi, në familjen e të cilëve sot ka festë, pasi vajza e tyre Amelia feston ditëlindjen, dhe me këtë rast ata kanë realizuar një fotosesion.

Shikoni sa bukur duken të gjithë së bashku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Norik Uka (@norikuka) on

(Kosova Sot Online)