Robert Berisha shijon Nju Jorkun nga lartësia

  • 09 maj 2019 - 09:14
Robert Berisha shijon Nju Jorkun nga lartësia

Robert Berisha është prej meshkujve më të komentuar të skenës.

Ai është shumë i ndjekur në rrjetet sociale dhe po ashtu i preferuar nga femrat, shkruan Kosova Sot Online.

Berisha si duket i ka marrë lakmi gruas së tij Nora Istrefit dhe i ka hy muzikës tani edhe si këngëtarë.

Ai shihet që ja ka mbathur për Amerikë dhe se po e shijon atë nga lartësia.

(Kosova Sot Online)