Geta Beqa si një ‘bishë’ në imazhin e fundit

  • 09 maj 2019 - 14:20
Geta Beqa si një ‘bishë’ në imazhin e fundit

Geta Beqa njihet si kampione e fitnesit.

Ajo ndan imazhe të shpeshta si dhe video gjatë kohës kur është në palestër po ashtu edhe në jetën e saj private.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një foto ku ka venë në pah format e saj trupore mahnitëse.

Geta, shihet vetëm në të brendshme sportive ku a treguar barkun të formësuar dhe këmbët po ashtu.

Ndryshe, Geta së fundi është në pushime me bashkëshortin ku po ndan postime nga atje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on

(Kosova Sot Online)