Kylie Jenner nuk largohet nga shtëpia pa qenë 'e përsosur'

  • 09 maj 2019 - 18:39
Kylie Jenner nuk  largohet nga shtëpia pa qenë 'e përsosur'

Kylie Jenner ka shkëlqyer  në "Met Gala 2019" në Nju Jork të hënën mbrëma, me një fustan  i cili përmbante detaje të ndërlikuara të zbukurimit purpur dhe një bollëk të puplave pastel struc, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Dhe ylli 21-vjeçar në realitet zbuloi se ishte shumë e lumtur me skicat origjinale, të cilat iu dërguan asaj katër muaj para ngjarjes prestigjioze, nga ateliet e etiketës italiane dhe Donatella Versace, dhe nuk ndryshuan shumë detaje në figurën monokromatike.

Image

(Kosova Sot Online)