Bukuri e rrallë: Nusja e Medes ua ftofë shoqeve

  • 09 maj 2019 - 23:39
Bukuri e rrallë: Nusja e Medes ua  ftofë shoqeve

Ranë portalet, e tanimë edhe bashkëshortet e këngëtareve u bënë të famshme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjeqaj, i njohur për publikun si Meda.

Tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo duket mahnitëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

(Kosova Sot Online)