Kida ju merr sytë, mrekullia vet në të gjelbër

  • 10 maj 2019 - 13:11
Kida ju merr sytë, mrekullia vet në të gjelbër

Kida e ka dëshmuar vetën se ka qëllime dhe talent në muzikë, shkruan Kosova Sot Online.

Por veç kësaj ajo hiç më keq nuk qëndron edhe në aspektin e stili, ku Kida vishet ndryshe dhe kombinohet bukur çdo herë.

Në foton e fundit ajo e veshur me një kostum ngjyrë gjelbër të hapur duket shumë sesuale dhe seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on

(Kosova Sot Online)