Reperi shqiptar poston foto me Mozzikun: Do sene veç ma të fort të bëjnë

  • 10 maj 2019 - 18:42
Reperi shqiptar poston foto me Mozzikun: Do sene veç ma të fort të bëjnë

Loredana sot ka dalë në konferencë për medie, ku shoqërohej nga Mozzik dhe dy avokatët e saj

Pas konferencës, reperi Nush, ka publikuar një foto bashkë me Mozzikun, që duket se ishte i pranishëm në ambientet ku u mbajt konferenca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nushë (@nushi.official) on

“Do sene veq ma t fort tbojn  “, ka shkruar ai, duke e etiketuar reperin.

Për ndryshe, në konferencën që mbajti para gazetarëve, Loredana tha se çifti zviceran ia dhanë paratë me dëshirë dhe nuk ka pasur kërcënime. 

(Kosova Sot Online)