Anxhelina Hadërgjonaj ju çmend me foton e fundit

  • 11 maj 2019 - 11:15
Anxhelina Hadërgjonaj ju çmend me foton e fundit

Bëhet fjalë për Anxhelina Hadërgjonaj, një nga femrat më atraktive dhe më të veçantë si në dukje ashtu dhe në stil,shkruan Kosova Sot Online.

Që ka një bukuri të rrallë e joshëse e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit e postuar në llogarinë Instagram,ku vë në pah asetet e bukuroshes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

(Kosova Sot Online)