Luana Vjollca e 'vjollcë' bombastike

  • 11 maj 2019 - 13:59
Luana Vjollca e 'vjollcë' bombastike

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale. 

Në Instagram, numëron mbi një milion ndjekës për të cilët publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo me imazhin e fundit edhe një herë ka vulosur fuqishmëm të qenurit seksi dhe e bukur, teksa shihet e veshur me një fustan vjollcë i cili këngëtarës i rri hatashëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)