Përgadituni: Adelina Ismaili dhe Rina Balaj pritet me kallë Verën 2019

  • 11 maj 2019 - 15:21
Përgadituni: Adelina Ismaili dhe Rina Balaj pritet me kallë Verën 2019

Po, po, ky lajm është shumë i vërtetë. Mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga pritet të jetë në duet, dhe kësaj radhe është njëra prej rep artisteve më të sukseshme Rina Balaj, ajo që do ta ketë nderin të këndojë përkrah divës shqiptare.

Sipas burimeve, kënga pritet të jetë një ripërpunim i hit këngës së Adelines, publikuar para shumë viteve.

Se si do të jetë projekti final, mbetet të presim gjatë muajit të ardhshëm, derisa pikërisht sot ka qenë Rina ajo që ka udhëtuar drejt Zvicrës.

Image

(Kosova Sot Online)