Lule Mustafa publikon këngën 'Me shpirt të du'

  • 11 maj 2019 - 17:06
Lule Mustafa publikon këngën 'Me shpirt të du'

Pas suksesit me këngën "Qika e Nanes", të cilën e solli me shtatë motrat e saja dhe nënën, këngëtarja e njohur Lule Mustafa, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"

"Me shpirt të du", mban titullin projekti më i ri, interpretuar shkëlqyer nga Lule Mustafa.

Premierë:

(Kosova Sot Online)