Gold Ag publikon 'Letra e Babes'

  • 11 maj 2019 - 18:23
Gold Ag publikon 'Letra e Babes'

Në muajin e bekuar të Ramazanit, rep artisti i njohur Gold Ag, ka publikuar këngën më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Letra e Babes", mban titullin projkekti më i ri i Goldit, e cila trajton një temë sociale dhe shumë aktuale.

Premierë:

(Kosova Sot Online)