Blerina Braka ft. Shpat Kasapi publikojnë 'Dashni pa krahë'

  • 11 maj 2019 - 18:42
Blerina Braka ft. Shpat Kasapi publikojnë 'Dashni pa krahë'

Vera po afron dhe bashkëpunimet tashmë kanë filluar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Dy këngëtaret: Shpat Kasapi dhe Blerina Braka, kanë publikuar këngën më të re të titulluar "Dashni pa krahë", e cila vjen përplor ritëm tamam për këtë sezonë.

(Kosova Sot Online)