Simpatike si Dhurata Ahmetaj...

  • 12 maj 2019 - 16:25
Simpatike si Dhurata Ahmetaj...

Edhe pse jo shumë aktive në skenë, këngëtarja Dhurata Ahmetaj vazhdon të jetë prezente në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur ta vizitoj Shkupin, nga ku dhe ka pozuar dhe shfaqet shumë simpatike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

(Kosova Sot Online)