Oh..., Anxhela Martini i lë krejt pa mend me paraqitjen e saj

  • 12 maj 2019 - 20:22
Oh..., Anxhela Martini i lë krejt pa mend me paraqitjen e saj

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, vazhdon ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare në botë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi ajo ka marrë pjesë një një event në Beverly Hills - Kaliforni, ku me paraqitjen dhe glamurin e saj i ka lënë të gjithë pa mend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ë (@angela_martini) on

(Kosova Sot Online)