Dafinë a je ti që po na 'habitë' si me stil, ashtu dhe me bukuri

  • 12 maj 2019 - 20:36
Dafinë a je ti që po na 'habitë' si me stil, ashtu dhe me bukuri

S'ka dyshim se njëra prej këngëtareve më in, në estradën shqiptare, është edhe Dafina Zeqiri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Dafinen jemi mësuar ta shohim me stile të ndryshme flokësh, por kësaj radhe na ka ardhur me tripa, ashtu siç ka shkruar edhe vetë, megjithatë ajo përsëri po duket shumë e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)