Kështu duket Luana Vjollca në prapaskenat e fotosesioneve joshëse

  • 13 maj 2019 - 09:39
Kështu duket Luana Vjollca në prapaskenat e fotosesioneve joshëse

Modelja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka dëshmuar se është një femër shumë punëtore

Përveç angazhimit të saj si moderatore, Luana ka filluar të jetë aktive edhe në muzikë, kështu duke sjell projekte të reja muzikore madje bashkëpunime me emra të njohur të estradës shqiptare.

Mirëpo Luana nuk po mjaftohet me kaq pasi ajo kohën e lirë e shfrytëzon po ashtu duke bërë diçka.

Luana është e dhënë edhe pas fotosesioneve dhe shpesh publikon foto të realizuara në mënyrë shumë profesionale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Por asnjëherë ndoshta nuk e keni parë se si duket ajo në prapaskenë derisa i realizon ato. Dikush e ka incizuar dhe pamje nga prapaskenat më pas vetë Luana i ka ndarë me ndjekësit.

(Kosova Sot Online)