Mahmut Ferati feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushë...

  • 13 maj 2019 - 17:09
Mahmut Ferati feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushë...

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Mahmut Ferati, sot më shumë se ansjëherë, ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtari feston ditëlindjen dhe mbush plotë 58 vjet, me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet dhe gjitha të mirat.

Image

(Kosova Sot Online)