'Rrini ju rrini, Morena Taraku, pozon me Ferrari'

  • 13 maj 2019 - 20:47
'Rrini ju rrini, Morena Taraku, pozon me Ferrari'

Padyshim një prej këngëtareve më aktive në rrjetet sociale, është këngëtarja seksi Morena Taraku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E cila së fundmi ka pozuar nga vetura luksoze dhe shfaqet plot hare.

Ndryshe shumë shpejt Morena pritet ta lansojë, këngën e re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)