Ja si duket Eni Koçi natyrale pa make-up

  • 14 maj 2019 - 14:24
Ja si duket Eni Koçi natyrale pa make-up

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, ka postuar një fotografi ku shihet pa make up, shkruan Kosova Sot Online

Këngëtarja këtë foto e ka publikuar në rrjetet sociale dhe ajo vërtet shfaqet mjaftë bukur, ani pse pa make up.

Eni kështu tregon se nuk frikësohet që të tregojë pamjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot Online)