Heidi Lushtaku, puth Selenën, shkëlqen në Cannes

  • 15 maj 2019 - 09:44
Heidi Lushtaku, puth Selenën, shkëlqen në Cannes

Modelja kosovare Heidi Lushtaku ka shkëlqyer sonte në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Cannes.

Para disa dite Heidi Lushtaku ishte në ethe pasi që burri i saj, Robin Krasniqi e humbi titullin e kampionit të Europës kundrejt gjermanit Stefan Haertel.

Por, pas disa dite Heidi është shfaqur e buzëqeshur pasi që ka kaluar në tapetin e kuq të filmit më të njohur të filmit në Europë.

E pas kësaj shfaqjeje, Heidi ka postuar një foto ku shihet duke e përqafuar aktoren dhe këngëtaren e njohur amerikane, Selena Gomez.

Ndryshe, Heidi është paraqitur tepër seksi me një fustan të bardhë që i shkonte asaj shumë për trupi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi_lushtaku_) on

Heidi ka më shumë se një vit që është në me Robin Krasniqin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi_lushtaku_) on

(Kosova Sot Online)