Ja atmosfera e zjarrtë që bëjnë përkrahësit e Jonida Maliqit

  • 15 maj 2019 - 10:52
Ja atmosfera e zjarrtë që bëjnë përkrahësit e Jonida Maliqit

Jonida Maliqi ëshë këngëtarja shqiptare e cila do ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovizion, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo atje do të dal me këngën "Ktheju tokës" dhe siç duket Jonida gëzon përkrahje të madhe pasi që në videon që ajo ka postuar në Instagram shihet të jetë një atmosferë e zjarrtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot Online)