Wowww! Nuk do ta besoni se kjo është Big Mama

  • 15 maj 2019 - 11:18
Wowww! Nuk do ta besoni se kjo është Big Mama

Ka qenë një “Big Mama” e vërtetë.

Por, sot këngëtarja po mahnit me linjat e saj trupore.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se sa shumë ka humbur peshë dhe se sa në formë duket.

Big Mama është dobësuar aq shumë saqë tashmë linjat e saj trupore janë për t’i pasur zili.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)