Gëzimja si një 'tigreshë' përkrahë këtij përsoni

  • 15 maj 2019 - 12:30
Gëzimja si një 'tigreshë' përkrahë këtij përsoni

Gëzime Hamzaj duke qenë nuse e këngëtares së njohur dhe të dashur Remzie Osmanit, nuk shpëton pa marrë vëmendje e pa u bërë përditë lajm në mediat rozë.

Sidomos kohët e fundit ajopo gëzon vëmendjen e plotë që nga martesa e saj me djalin e Remzies, Hamzën. 

Tani më shumë se asnjëherë tjetër, duke u ndodhur në Miami të Floridës për pushime të gjithë kanë kthyer sytë e veshtë nga Gëzimja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

Gëzimja çdo ditë ka sjell imazhe atraktive, duke shfaqur me besueshmëri bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Me një fustan të gjatë me nuance të tigrit përkrahë burrit të saj Gëzimja duket më e bukur se asnjëherë.

(Kosova Sot Online)