Learta poston foto me kunata, ja si i quan ato

  • 15 maj 2019 - 13:18
Learta poston foto me kunata, ja si i quan ato

Learta Jakupi zurin vendin e top lajmit në mediat rozë që nga martesa e saj me djalin e këngëtarës sonë, Shyhrete Behlulit, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo përmes fotove që ndan në rrjetet sociale dhe në intervista ka shprehur gjithmon dashuri dhe respekt pë familjen e burrit.

Ndërsa në foton e fundit nga Milani ajo ka postuar një foto me kunatat e saj të cilat i quan edhe "motra".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

(Kosova Sot Online)