Neki&Zana më të dashuruar se kurrë, i shijojnë bukuritë e Stambollit

  • 15 maj 2019 - 16:31
Neki&Zana më të dashuruar se kurrë, i shijojnë bukuritë e Stambollit

Ditë më parë këngëtari i njohur shqiptar Neki Emra festoj ditëlindjen, e duket se pikërisht me këtë rast, ai së bashku me bashkëshorten Zanen, kanë udhëtuar drejt Turqisë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Larg përditshmërisë, dhe monotonisë që ndonjëherë na ofron Prishtina, ata së bashku i kanë shijuar bukuritë e Stambollit, dhe kanë pozuar më të dashuruar se kurrë.

Image

(Kosova Sot Online)