Ledina Çelo zbret nga vetura në mënyrë spektakolare

  • 15 maj 2019 - 17:07
Ledina Çelo zbret nga vetura në mënyrë spektakolare

Ledina po befason me fotot që po i ndan në rrjetet sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka një përsonalitet ndryshe nga tjerët dhe kjo vërehet edhe nga postimet që bën.

Fotot e saj janë shumica bardh e zi dhe aspak provokative, megjithatë nuk lënë pa tërhequr vëmendjen sepse ato janë thjeshtë të bukura.

Njësoj është edhe foto e fundit ku Ledina teksa zbret nga vetura duket mahnitshëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

(Kosova Sot Online)