Bëni gati urimet: Në familjen e Tunës&Patrisit sërish festë

  • 15 maj 2019 - 22:32
Bëni gati urimet: Në familjen e Tunës&Patrisit sërish festë

Nëse para pak ditësh në media bëri bujë organizimi i ditëlindjes së Tianit, djalit të çiftit të njohur Tuna Sejdi&Patris Berisha, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në familjen Berisha, sërish ka festë, por kësaj radhe është Patrisi ai që feston ditëlindjen.

E me këtë rast nuk ka nguruar as Tuna me Tianin ta urojnë më të dashurin e tyre për këtë ditë kaq të rëndësishme, me këtë rast urime dhe nga ne.


(Kosova Sot Online)