Soni Malaj shkëlqen si diamanti

  • 16 maj 2019 - 12:38
Soni Malaj shkëlqen si diamanti

Poston foto të bukura, shkruan Kosova Sot Online.

Soni Malaj vishet me stil dhe duket plotë jetë e pozitivitet.

Ajo sigurisht është edhe ndër këngëtaret më të mira shqiptare.

Kurse sot e veshur me një fustan të kuq të shkurtër Soni Malaj shkëlqen si një diamant.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

(Kosova Sot Online)