Zaimina e adhurueshme në imazhin e fundit

  • 16 maj 2019 - 14:26
Zaimina e adhurueshme në imazhin e fundit

Asaj nuk i mungon asgjë për tu konsideruar ndër femrat më seksi shqiptare, shkruan Kosova Sot Online.

Zaimina di të shfaqet shumë provokative dhe bukur në secilin imazh që sjell.

Në foton e fundit Zaimina duket e mrekullueshme teksa shfaqet thjeshtë dhe ëmbël.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot Online)