Çfarë po festojnë sot Teuta dhe Adonisi?

  • 16 maj 2019 - 15:51
Çfarë po festojnë sot Teuta dhe Adonisi?

Teuta Krasniqi është ndër aktoret tona më të mira, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo fillimisht u bë e njohur me rolin e 'Sarandës" në seralin vendor 'Kafeneja jonë".

Por Teuta nuk ndaloi duke e dëshmuar vetën si aktore profesioniste edhe në shumë projekte tjera.

Megjithatë jeta e saj nuk shpëtoi pa u bërë pjesë e shtypit rozë pasi që Teuta u martua me këngëtarin,  Blero me të cilin edhe ka vajzën, Tarën.

Dhe pastaj edhe ndarja nga Blero e për të vazhduar me martesën me Adonisin.

Tash ajo ka postuar një foto ku shihet në krahë e Adonisit dhe tregon në përshkrim e fotos për përvjetorin e fejesës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

(Kosova Sot Online)