Anxhela Peristeri e 'dridhë' Venecian, me këtë pozë

  • 16 maj 2019 - 16:59
Anxhela Peristeri e 'dridhë' Venecian, me këtë pozë

Këngëtarja e hitit "Maraz", Anxhela Peristeri pas publikimit të këngës, ditë më parë, e cila po vazhdon të pëlqehet nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Krahas mbrëmjeve muzikore, ka filluar dhe turin e saj për ti shijuar vendet më pikante evropane.

Se është duke ia kaluar për mrekulli, e dëshmon edhe kjo fotografi e këngëtares nga Venecia, ku ajo duket pehri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

(Kosova Sot Online)