Eni Koçi ft. Elinel - publikojnë këngën 'Larg'

  • 16 maj 2019 - 18:21
Eni Koçi ft. Elinel - publikojnë këngën 'Larg'

Padyshim njëra prej këngëtareve më aktive për vitin 2019, është edhe Eni Koçi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E cila për fansat e saj, sapo ka publikuar këngën e saj më të re, në bashkëpunim me rep artistin Elinel.Kënga titullohet "Larg" dhe vjen me një interpretim të shkëlqyer nga Eni dhe Elinel.

Premierë:

(Kosova Sot Online)