Modele modeste si Emina Cunmulaj

  • 17 maj 2019 - 09:41
Modele modeste si Emina Cunmulaj

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja tash e sa kohë ka krijuar familje me Sam Nazarian, afaristin iraniano-amerikan, me të cilin ka dy vajza.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në 'Instagram' ku duket shumë e thjeshtë dhe modeste,shkruan Kosova Sot Online.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

(Kosova Sot Online)