Ronela Hajati konfirmon duetin me reperin e njohur

  • 17 maj 2019 - 22:56
Ronela Hajati konfirmon duetin me reperin e njohur

Ronela Hajati ka bashkuar forcat me një reper të njohur shqiptar për këngën e re.

Ronela Hajati përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell diçka të re.

Këngëtarja së shpejti publikon projektin e ri, i cili kësaj radhe është duet dhe për të ka bashkëpunuar me reperin Don Phenom.

“Mendoni që e dini, por nuk keni ide”, ka shkruar ajo mbi foto, e cila duhet të jetë shkëputur nga skenat e xhirimit të klipit.

Për ndryshe, “Pa Dashni” titullohet projekti i fundit nga Ronela Hajati, mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)