Kaltrina Mikushnica, shkëlqen me koleksionin e veshjeve 'EMPORIUM'

  • 18 maj 2019 - 15:29
Kaltrina Mikushnica, shkëlqen me koleksionin e veshjeve 'EMPORIUM'

Nëse dëshironi të dukeni bukur, të visheni me stil dhe të ndiheni tamam një zonjë/zonjushë e vërtetë, atherë adresa e vetme në Kosovë, është rrjeti i dyqaneve  ekskluzive "EMPORIUM", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këto fjalë i dëshmon edhe prezantuesja e njohur Kaltrina Mikushnica, e cila me veshjet e koleksioneve të veshjeve, të cilat i gjeni vetëm në "EMPORIUM", po shkëlqen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaltrina Mikushnica (@kaltrinamikushnicaaa) on

(Kosova Sot Online)