Duartrokitje: Leonora Jakupi, i rikthehet skenës

  • 18 maj 2019 - 16:33
Duartrokitje: Leonora Jakupi, i rikthehet skenës

Pas një kohe të gjatë në skenë, duket se këngëtarja e famshme Leonora Jakupi, më në fund është bindur se tash është koha ideale për t'u rikthyer me një projekt të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E këtë lajm e kanë mirëpritur me durtrokitje fansat e saj, gjersa në fotografinë e fundit, këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë dhe e gatshme për projekte të reja.

Image

(Kosova Sot Online)