Dhurata Dora&Soolking, po ua qesin tymin diskotekave me këngën 'Zemër'

  • 19 maj 2019 - 15:32
Dhurata Dora&Soolking, po ua qesin tymin diskotekave me këngën  'Zemër'

Defenetivisht kënga më e pëlqyer shqiptare për vitin 2019 aktualisht vazhdon të jetë "Zemër", interpretuar  shkëlqyer nga dyshja Dhurata Dora dhe Soolking, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngë e cila deri më tani ka arritur shifrën e 80 milionë klikimeve në kanalin You Tube.

Derisa në çdo diskotekë ku përformojnë, po e kallin atmosferën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

(Kosova Sot Online)