Leonora Jakupi shtron Iftar për familjarët e miqtë e saj

  • 19 maj 2019 - 21:00
Leonora Jakupi shtron Iftar për familjarët e miqtë e saj

Ditë më parë "Kosova Sot Online", ju informoj se këngëtarja e njohur Leonora Jakupi shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, pas një kohe të gjatë mungese.

Derisa në muajin e bekuar të Ramazanit, këngëtarja ka shtruar Iftar për familjarët dhe miqtë e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në Instastory, gjersa ka shkruar: "Iftar me familje".

Image

(Kosova Sot Online)