Majk fryen buzët sikur femrat

  • 20 maj 2019 - 14:54
Majk fryen buzët sikur femrat

Reperi i njohur, Majk, është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës hip-hop në vend.

Ai vazhdon të jetë i angazhuar me projekte të shumta muzikore dhe koncerte, ndërsa është shumë i ndjekur edhe në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAJK (@majkaveli) on

Së fundmi ai ka postuar dy fotografi në 'Instagram' ku në foton e dytë ai i ka fryer buzët sikurse femrat që pozojnë selfie.

(Kosova Sot Online)